Kvě 11, 2008
Set

Cyklo výlet k rybníku

Až se vám někdo bude snažit nakecat, že je v Dánsku hnusný počasí, nevěřte mu. Už asi týden není na nebi ani mráček a slunko praží jako zjednaný. Rozhodli jsme se proto, že si uděláme cyklo výlet k jednomu rybníku asi 25 kilometrů na jihozápad od Aalborgu. Jeli jsme v klasické sestavě – Martin, Antoine, Franzie a já.

Hned na začátku se stala věc která se myslím může stát v Dánsku. Protože moje "nový" kolo je dost šmejd, tak průběžně koukám po různých odložených. Ještě před výjezdem z Aalborgu bylo jedno docela pěkný opřený o plot. Jen jsem na něj trochu koukl a jel dál. Zastavil mě až Antoinův křik, ať počkáme, že to kolo je jeho první kolo, který mu někdo před půl rokem čórl z kolárny. Dobrá haluz:).

Bylo docela v dobrým stavu pořád, jenom šroub na nastavování sedátka byl ukroucenej, tak jsme ho nahradili šroubem z mýho kola, dofoukli duše, přendal jsem věci a pokračoval na jiným kole. Ještě se mi nikdy nestalo, že bych na začátku výletu měnil kolo za úplně nový:). Pro starý jsem se potom při cestě zpátky vrátil a dotlačil zpátky – člověk nikdy neví, kdy se mu bude hodit.

rybnik001.jpg
rybnik002.jpg

Bylo vážně krásný počasí, modrá obloha, všude kolem zelená tráva a žlutě kvetoucí řepka (nebo je to hořčice?)…

rybnik003.jpg

Antoine natočil krátké reportážní video (Martin byl zrovna ujetej moc dopředu…):

Na obzoru se tyčila monumentálně vyhlížející hora v křídovém lomu.

rybnik004.jpg

Ostatní napřed nechtěli jít se podívat nahoru, nakonec se mi je podařilo přesvědčil – měl jsem radost:). Vrcholové foto:

rybnik005.jpg

Samotný rybník pak byl pěknej, bylo tam ale celkem dost lidí. Já s Antoinem jsme plavali, ostatní neměli plavky nebo se jim nechtělo.

rybnik007.jpg

Cestou zpátky jsme jeli kolem trampolíny.

rybnik008.jpg

Martin potom píchl, tak jsme lepili. Všichni jsme se myslím trochu spálili…

A tohle už nesouvisí s výletem, ale chci se pohlubit:). Martin dělal v pátek hromadnou večeři, tak jsem jako příspěvek pekl buchty – tvarohový/marmeládový/nuttelový šátečky:

rybnik009.jpg

3 Comments

  • Pěknej výlet, super že umíš píct ty buchtičky, to na táboře využiješ :-)

  • trampolíny

  • V rybníku jsem se ještě letos bohužel nekoupala. Trampolíny mají všude ve Skandinávii- taky jsem to vyzkoušela, je to bezva.
    Pečení buchtiček určitě ocení i všichni budoucí blízcí strávníci. Jen tak dál:-). mamka od Martina

Leave a comment

Archiv

RSS Feed