Úno 28, 2008
Set

BB – bowling, buchta

Bylo by bizarní bagatelizovat B. Bowling + buchta – bravo, brilantní binom.

Včera Erasmus Student Network (organizace, která občas dělá akce pro Erasmus studenty) uspořádala bowling. Tak jsem si to šel taky zkusit. Bylo nás tam celkem asi 40, moc jsem nikoho neznal, byl tam sice ještě Marek, ale do skupinek na hraní jsme byli rozděleni náhodně, takže jsem byl tuším s nějakýma Polákama (tech je tady snad víc než Dánů:) ), Maďarem a Slovincem. Holka žádná.

 

bowling001.jpg

 

Bowling jsem hrál předtím jenom jednou, takže to žádná moc sláva nebyla, ale občas jsem i nějakou kuželku trefil. Naštěstí to u většiny bylo podobný. Jenom jeden Polák od nás v tom měl nějakej cvik a vyhrál v soutěži jednotlivců pěknou čepičku s logem Aalborgu. A zjistil jsem, že koule mají v sobě různě velký díry (poté, co mi v jedné po odhození málem zůstaly prsty).

Dneska jsem se sice původně chtěl jít podívat na lekci salsy, ale trochu mě rozbolelo koleno, což byla dobrá záminka, proč nechodit a raději zůstat doma. Tak jsem se rozhodl, že aspoň zkusím upýct buchtu, když už doma máme tu troubu.

buchta001.jpg

Koupil jsem si instantní sadu na vyrobení buchty pro amatéry (tedy pro mě jako dělanou), přepsal do internetového překladače dánský návod jak na to a pak ho zkusil aplikovat.

A vážně z toho na konci vypadla buchta.

buchta002.jpg

 

2 Comments

  • Jo jo, drømmekage je vyborna :) Teda ja jsem jedl jenom kupovanou, tak nevim, jak ve tvym podani 😛

  • Mně ta moje taky přišla dobrá. A byl jsem na ni náležitě pyšnej – moje v pořadí druhá buchta v životě:).

Leave a comment

Archiv

RSS Feed